Графік роботи:

Будні:10:00–19:00
Сб:12:00–18:00
 

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

TEKSAN

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Компанія "Тексан" (Teksan), фундамент якої був закладений покійним Абдулкадіром Тексан і Оздемір Ата, була заснована в 1994 році в р. Тузлі, м. Стамбул. У 1998 році, після того, як Озджан Башегмезлер став партнером компанії "Тексан", було сформовано сьогоднішню структуру партнерства компанії. На сьогоднішній день, у “Тексані”, очолюваній сім'ями трьох партнерів, разом і одночасно працюють їхнє перше та друге покоління.
Будучи інжинеринговою та технологічною компанією, яка виробляє рішення для безперебійної подачі електроенергії, “Teksan” продовжує свій щлях, розпочатий з виробництва дизельних генераторів, виробляючи генераторні установки на природному газі та біогазі,  системи когенерації та тригенерації, що забезпечують  енергоефективність, а також мобільне освітлення, гібридні енергетичні системи, біогазові рішення та мікромережні системи.  Річна виробнича потужність складає 15 тисяч генераторів, які виробляються на заводах, розташованих у Коджаелі та Стамбулі, із загальною площею критих приміщень, приблизно, 70 000 квадратних метрів.

Дотримуючись принципу безперервного розвитку та інновацій, “Тексан” робить значні інвестиції у технології майбутнього завдяки структурі свого відділу досліджень та розробок. Компанія увійшла до списку ISO 500 найбільших промислових організацій, а також до турецьких компаній, яким належить найбільша частка експорту.

"Тексан", що є лідируючою у сфері якості та інновацій, інжинеринговою компанією, розробляє рішення щодо безперебійної подачі електроенергії і продовжує залишатися вашим надійним партнером.

Розгорнути
Вгору