Повернення та обмін

Статтею 9 Закону України  «Про захист прав споживачів», передбачено право споживача обміняти на аналогічний  або повернути непродовольчий товар належної та неналежної якостей на аналогічний.

Обмін або повернення можливі протягом 14 днів, за винятком дня покупки. Днем покупки вважається дата, зазначена на товарному чеку чи ТТН. 

Обмiн або повернення товару належної якостi:

Опис товару належної якості:

 • товар без механічних ушкоджень
 • збережені всі ярлики, маркування, не було пошкоджено пломби, які встановлюються ззовні упаковки товару та всі захисні плівки
 • не був вживаний і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям
 • якщо товар був запакований у блістерну одноразову упаковку – він приймається, якщо упаковка не розкривалася
 • повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка

Процес повернення товару належної якостi

1. Подати заявку на повернення товару 

Зв'язатися з нами за контактами, що вказані у розділі Контактна Інформація  та подати заявку на повернення товару 
 - Додати касовий чек або копію квитанції про оплату. Відсутність у Вас касового чека чи іншого документа, що засвідчує факт та умови купівлі товару, не є підставою для відмови у задоволенні Ваших вимог. Однак ми залишаємо за собою право перевірити факт придбання товару, що повертається в нашому інтернет-магазині.

2. Запакуйте та вiдправте товар 

 - За  допомогою перевізника "Нова Пошта" відправити товар кур'єрською доставкою за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Дмитрівська, буд. 71, каб. 310

Розгляд Вашої заяви та обмін товару або повернення коштів за даний товар здійснюється протягом 7 днів з моменту отримання товару та заявки.

Обмiн або повернення товарiв неналежної якості

Опис товарiв неналежної якості:

1. Істотні зовнішні недоліки
2. Нестача комплектації Вашого замовлення;
3. У процесі експлуатації виявлено приховані дефекти чи брак.

При поверненні товару неналежної якості Ви маєте право:

• отримати повернення сплаченої за товар грошової суми, а також компенсацію додаткових витрат на пересилання/доставку товару, що повертається.
• здійснити обмін товару на такий самий товар належної якості або аналогічний. У разі відсутності аналогічного товару, Ви маєте право: здійснити обмін при першому надходженні відповідного товару у продаж або придбати будь-який інший товар з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості.

При розрахунку суми компенсації повернення товару неналежної якості, враховується вартість додаткових витрат, понесених покупцем на пересилання/доставку товару, що повертається. Оплата, здійснена за допомогою банківської картки або післяплатою, повертається на банківську картку покупця, який здійснив платіж.

Процес повернення товару неналежної якостi:

1. Подати заявку на повернення товару неналежної якості

Для цього необхідно зв'язатися з нами за контактами, що вказані у розділі Контактна Інформація. У заявці необхідно докладно вказати, який саме дефект містить товар, що повертається.
 - Додати документ, що засвідчує оплату Вашого замовлення: копія квитанції про оплату, касовий чек або квитанція про оплату готівкою кур'єру. У випадку, якщо у Вас відсутній документ, що підтверджує факт оплати товару, Ви маєте можливість пред'явити претензію. Однак ми залишаємо за собою право перевірити факт замовлення товару у нашому сервісі.

2. Запакуйте та вiдправте товар

Надіслати товар за  допомогою перевізника "Нова Пошта" кур'єрською доставкою за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Дмитрівська, буд. 71, каб. 310. 

Розгляд Вашої заяви на обмін або повернення товару неналежної якості та компенсація витрат здійснюється протягом 7 днів з моменту отримання товару та заяви.

Оплата доставки товару:
Доставка товару належної якості відбувається коштом покупця, але якщо товар неналежної якості, тоді продавець повинен компенсувати транспортні витрати. 

Гарантійне і післягарантійне обслуговування електростанцій

Генератори відносяться до дорогого високотехнологічного обладнання, розрахованому на тривалу експлуатацію. Обов’язковою умовою надійної роботи є дотримання рекомендацій виробника і своєчасне технічне обслуговування в нашому сервісному центрі. Генератори  мають високу якість виконання, що підтверджується наданням офіційної гарантії на 12 місяці. 

Сервiсне обслуговування

У перелік послуг, що надаються входить:

 • Діагностика бензинових і дизельних двигунів генераторів.
 • Контроль і заміна витратних матеріалів (використовуються тільки рекомендовані виробником);
 • Планове технічне обслуговування дизельних та бензинових генераторів.
 • Ремонт обладнання будь-якої складності. Роботи проводяться за оригінальною методикою з використанням спеціального інструменту.
 • Продаж оригінальних запасних частин, комплектуючих та витратних матеріалів з власного складу.
 • Ремонт проводиться фахівцями з великим досвідом робіт. Ремонт обладнання здійснюється згідно оригінальній заводській документації, із застосуванням всього спектра необхідного інструменту, в тому числі і спеціального.